E-bültenimize abone olun, en son gelişmelerden ilk siz haberdar olun

Hakkımızda

Online Akademi olarak hedefimiz,  birey ve kuruluşların eğitim ihtiyaçlarını sağlamak için spesifik olarak seçilen niş uzaktan eğitimleri içeren Türkiye’nin en büyük eğitim platformu olmaktır.

İş bulmanın zorlaştığı ve iş dünyasında rekabetin hızla arttığı günümüzde artık eğitimin önemi daha değerli hale gelmektedir.  Hızla gelişen eğitim sektöründe artık birey ve kurumların ihtiyaçları, geleneksel anlayışın karşılayamadığı seviyelere ulaşmıştır. Birey ve kurumlar ihtiyaç duydukları eğitimleri ve bu eğitimleri saptayan kurumları çoğunlukla internet ortamından araştırmakta ve kendilerine en uygun seçenekler arasında rasyonel tercihler yapmaktadır.

Online Akademi,  tercih süreci kapsamında birey ve kurumlar için en uygun eğitimleri en hızlı şekilde sağlayabilmek amacı ile Temmuz 2009 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.

Online Akademi bir Data Expert kuruluşudur.

Data Expert sektöründeki en eski ve güçlü firmalardan biri olup, "Üst ve Orta Düzey Yönetici Seçme Yerleştirme", "Orta Düzey Yönetici Seçme Yerleştirme", "Proje Bazlı Seçme Yerleştirme" ve " Eğitim& Konferans" alanlarında çözümler sunmaktadır. Sektöründe Türkiye'deki en güvenilir isimlerden biridir. (http://www.dataexpert.com.tr)

Business Management Institute, Türkiye'nin önde gelen üniversiteleri ve sektör uzmanları ile işbirliği yaparak orta ve üst düzey yöneticilere yüksek lisans düzeyinde eğitim veren bir eğitim firmasıdır. Yılda ortalama 600 kişi olmak üzere birçok farklı alanda 5 yıldır eğitim vermekteyiz. (http://www.bm-institute.com)

Online Akademi’de yer alan eğitim ilanları ve reklam hizmetleriyle Türkiye’de binlerce kişiye ulaşılmaktadır. Online Akademi, eğitim kurumlarının pazarlama ve satış faaliyetlerine fayda sağlamakta ve kurumların marka bilinirliğini arttırmaktadır.

Online Akademi'de yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları Online Akademi’ye aittir. Sitemiz materyallerine ait tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Online Akademi’de saklıdır. Bir kişi ve/veya kuruluş, önceden Online Akademi’in iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir WEB sitesinde kullanılamaz, başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz. Her kişi ve/veya kuruluş, sitenin gizlilik politikasını kabul etmiştir.

Kapat
12 Mayıs 2014
12 Mayıs 2014
12 Mayıs 2014